מערך ההדרכה

מערך ההדרכה שלנו כולל אנשי מקצוע, מדריכים, אמצעי הדרכה טכנולוגיים, מאגר ידע עצום ונסיון בלימוד שייט שנצברו במשך למעלה מ20 שנות נסיון.

רכז ההדרכה העיוני תומר אלעד, יחד עם כל חברי צוות פיתוח ההדרכה, אחראים לניהול ועדכון שוטף של התכנים התיאורטיים בכל אחד מקורסים שאפשר ללמוד בדרך הים. כל המדריכים שלנו עוברים לאורך השנה השתלמויות, רענונים ומבחנים שנועדו לוודא שהידע עובר הלאה, אל התלמידים שלנו. מערכי השיעור והתכנים נבדקים באופן קבוע ומפוקחים על ידי מומחי שייט בינלאומיים כדי שנוכל לעמוד בסטנדרטים המחמירים של לימודי השייט בעולם.

לרשותם של תלמידי בית הספר לשייט של דרך הים עומדת אפליקציה ללימוד ותרגול מרחוק ומאגר סרטוני וידאו המאפשרים לחזור על התכנים בין שיעור לשיעור, לתרגל את החומרים ולהתכונן לבחינות.

אנשי דרך הים עומדים מאחורי פרויקט התרגום של הספר  'המדריך השלם לשיט' – מאגר הידע הכתוב העשיר ביותר הקיים היום בשפה העברית שאף אושר רשמית כספר לימוד שיט על ידי משרד החינוך.

כיתות הלימוד ממוקמות מטרים ספורים מיאכטות הלימוד שלנו ומאובזרות בשלל אמצעי המחשה, דגמים שונים של כלי שייט, מנועים, אמצעי ניווט ואמצעים המשמשים למקרי חרום והצלה – הכל על מנת לוודא שבוגרי בית הספר לשייט של דרך הים הם סקיפרים אמיתיים.