חציית האוקיינוס האטלנטי עם דרך הים

GO WEST
חציית אוקיינוס היא חווית שייט אולטימטיבית ואחד החלומות הגדולים של כל אוהבי הים.
המסע הממושך, ההפלגה של יאכטה בודדת הרחק מחופי מבטחים, ההתנהלות כצוות קטן על כלי השייט וההגעה בכוח רוחות הסחר אל הצד השני של העולם מסעירה שייטים מאז ומעולם.

המסע העשירי של דרך הים לחציית האוקיינוס האטלנטי הוא ההזדמנות שלך להגשים את החלום.

חציית האוקיינוס האטלנטי עם דרך הים

נצא לדרך בסתיו הקרוב למסע המורכב מחמישה מקטעים של הפלגה במים פתוחים. כל אחד מהמקטעים כולל אתגרי שייט וניווט, מאפשר פיתוח והרחבת יכולות ומיומנויות ומוכר כהפלגות זמן ים לטובת משיט 60. ההפלגה תתקיים על יאכטה קאטמרן BALI 4.6 בעלת 5 תאי שינה, גנרטור, מזגן, מטפיל מים.
ההשתתפות במסע החצייה כרוכה בהכנות מקדימות ומחייבת מעבר ראיון קבלה.

רשימת הלגים במסע חציית האוקיינוס:

שלושה ימים ב10 ימים
מונטנגרו>>>מסינה>>>סרדיניה
הפלגת זמן ים הלכה למעשה כולל הפלגות לילה ומעבר גבול !

לג הפתיחה החגיגי של המסע כולל חצייה של שלושה ימים: הים האדריאטי, הים היוני והים הטיראני וגם מעבר במיצרי אוטרנטו ומסינה המפורסמים. הפלגה חוויתית ולימודית שבמהלכה נפליג במשמרות יום ולילה, נראה כיצד הנוף לנגד עינינו עם כל מייל שחולף עד לקו הסיום בסרדיניה.
יציאה ב19/10,
מחיר השקה מיוחד: 1250€

חציית האגן המערבי 10 ימים
סרדיניה>>>גיברלטר
הפלגת זמן ים הלכה למעשה כולל הפלגות לילה ומעבר גבול !

הלג השני במסע חוצה את כל האגן המערבי של הים התיכון מסרדיניה דרך הים הבלארי לאורך חופי צרפת וספרד. מסרדיניה דרך האיים הבלאריים והחוף הלבן של ספרד, טאפסים, הפלגות יום ולילה, דולפנים והקבה חוויות הצטרפו לישראל אפללו ללג מדהים ומיוחד.
מצפים לנו מעל 700 מיילים ימיים של מים פתוחים עד לקצה המערבי של הים התיכון. סיום הלג בגיברלטר.
יציאה ב29/10, מחיר השקה מיוחד: 1250€

לג ראשון באוקיינוס 12 יום.
גיברלטר>>>מדירה>>>האיים הקנריים
הפלגת זמן ים
קורס passage planning

הלג השלישי של המסע יוצא מהים התיכון אל האוקיינוס האטלנטי דרך מיצרי גיברלטר. נשים את החרטום לכיוון דרום מערב נצא מהים התיכון למסע של גילוי והרפתקאה. העצירה הראשונה שלנו תהיה בארכיפלג הפורטוגזי הקטן מדירה שנמצא כ650 מיילים ימיים מגיברלטר. מדירה, האי נמצא כ-1,000 קילומטרים מחופי פורטוגל, ועד היום, כאשר נוחתים במדירה יש מין תחושה של גילוי. האי הוא מחוז אוטונומי של פורטוגל (בדומה לאיים האזוריים). ההרים המכוסים יערות באמצע האוקיינוס ניצבים כמו תפאורה בסרט מדע בדיוני, והפסגות העירומות המחודדות מעצימות זאת במיוחד. לאחר ההגעה כאשר מבינים שמדירה היא אירופאית לחלוטין, ועל מנת לחוות אותה ולשחזר מעט מתחושת הגילוי – יש לקחת תרמיל ולצאת לטייל באי רגלית. הטבע נגיש והוא החלק המעניין והייחודי במדירה.משם נמשיך דרומה לכיוון האיים הקנריים, לקראת חציית האוקיינוס.
יציאה ב8/11, מחיר השקה מיוחד: 2000€

חציית האוקיינוס
גראן קנריה >>> גוואדלופ
הפלגת זמן ים הלכה למעשה כולל הפלגות לילה ומעבר גבול !קורס passage planning

לג חציית האוקיינוס יצא מהאי גראן קנריה שבארכיפלג האיים הקנריים ויסתיים כ 2500 מיילים ימיים מערבה משם באי גוואדלופ שבצידו השני של האטלנטי. חציית האטלנטי, היא חוויה של פעם בחיים, מסע של הרפתקאה ואתגר ומסע אישי לעצמינו. החצייה היא פסגת האוורסט של עולם השייט. מהכנת הספינה לחצייה, איבזורה וציודה, דרך תיכנון מטאורולוגי וניווט ועד להפלגה ברוחות הסחר של האוקינוס האטלנטי שלשה שבועות של שיכרון חושים והתנתקות. דולפינים, לוויתנים לילות של ירח מלא והתמודדות עם סערות מחד ורוח אפס מנגד חגיגה של הפלגה ם על גבי רוחות הסחר, ממש כמו קולומבוס.
יציאה ב17/11, מחיר מלא:  7900€ המחיר אינו כולל אוכל, הוצאות אישיות וטיסות.

חוצה קריביים
גוואדלופ >>> איי הבתולה הבריטיים
הפלגת זמן ים הלכה למעשה כולל הפלגות לילה ומעבר גבול !
דרך הים עושה את הקריביים !
נצא מגוואדלופ צפונה אל היעד האחרון שלנו – איי הבתולה הבריטיים שנמצאים ממערב לפוארטו-ריקו, נעבור דרך אנטיגואה, ברבודה, סנט קיטס ועוד איים קריביים עם מפרצי טורקיז ועצי קוקוס. מדובר בחלום רטוב: בעונה הכי טובה נעשה את הקריביים אפ אנד דאון: איים של קוקוסים ורום אווירה קארבית חלום של הפלגת חורף.
יציאה ב14/12  מחיר השקה מיוחד:  1250€

 

לחצו כאן ושריינו לעצמכם עוד היום באחד הלגים המסעירים של המסע – מספר המקומות מוגבל!!

חציית האוקיינוס האטלנטי עם דרך הים