השכרת יאכטה בחו”ל – הזמינו כבר עכשיו את החופשה הבאה שלכם – טיוטה בלבד

עצמו את העיניים. דמיינו יאכטה, שקיעה, חוף טורקיז במפרץ קטן, האנשים שאתם אוהבים נמצאים איתכם. רוח נעימה וכוס יין… עכשיו הפסיקו לדמיין, ובואו להפוך חלום למציאות.

היכן מפליגים? למעלה מ 200 בסיסים ויעדים שונים בעולם- יוון, קרואטיה, תורכיה, איטליה, ספרד, סיישל, תאילנד, מקסיקו, קובה, האיים הקאריביים… הבחירה בידיכם.

באיזו יאכטה? מעל ל 1,000 סוגי יאכטות שונים.  ניתן לשכור מגוון רחב של כלי שיט: מפרשיות, קטמרנים, מנועיות, גולטים, יאכטות פאר עם צוות ועוד.

איזה רישיון צריך? ההסמכה הדרושה הינה רישיון שייט חופי מכל סוג שהוא: משיט 30 (ישראלי), ASA, IYT וכו׳. אין צורך ברישיון בינלאומי משיט 60.

ואם אין לי רישיון משיט? אין בעיה! ניתן לשכור יאכטה עם סקיפר מקצועי, אשר ידריך אתכם, ירחיב את הידע הימי שלכם ויעניק לכם ביטחון במהלך ההפלגה. באפשרותכם לבחור בין סקיפר מקומי דובר אנגלית לבין סקיפר מהצוות המקצועי שלנו בדרך הים. בנוסף, ניתן להצטרף לפלוטילה שבמהלכה תוסמכו לרישיון משיט מסוג IYT BAREBOAT SKIPPER.

השכרת יאכטה בחו"ל - הזמינו כבר עכשיו את החופשה הבאה שלכם - טיוטה בלבד

במחלקת הפלגות בחו”ל אנו מייצגים את כל חברות הצ’ארטר המובילות בעולם.

הידע והניסיון שצברנו במהלך השנים הוא תעודת האחריות שלכם- הצוות המיומן שלנו , עם 20 שנות ניסיון בתחום, ידע לתפור לכם את חופשת השייט האידיאלית ביעד שמתאים לכם ביותר מבחינת הרכב הקבוצה, העונה, התקציב וכ”ו.

אנו נתכנן לכם חופשה מ-א׳ עד ת׳ באופן המקצועי והמדויק ביותר כדי שתחוו מקסימום הנאה:

יחד נבחר את אזור ההפלגה ואת היאכטה המתאימים לכם ביותר.

תקבלו מאיתנו את הטיפים וההמלצות הכי עדכניים לאזור ההפלגה, וביחד נתכנן את המסלול. ניתן לכם טיפים לפינות הכי קסומות, המסעדות הכי טעימות, והברים הכי טובים.

במהלך ההפלגה תקבלו תמיכה טלפונית 24/7 ממדריך שייט מנוסה.

נוכל להכשיר את אנשי הצוות שלכם, לפני ההפלגה בארץ.

אז איך מצטרפים ?

החופש המושלם יכול להתחיל היום, האפשרויות הן אינסופיות. כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור יאכטה באתר או ליצור איתנו קשר במייל, בטלפון או לבוא לבקר אותנו במשרד. נשמח לראותכם.

אנחנו כאן להגשים לכם את חופשת החלומות,

צוות מחלקת חו”ל של דרך הים – מיכל, אלכסה, עמנואל ופרי