קורס סקיפרים מחיר דרך הים

קורס הסקיפרים המקצועי ביותר במחיר המשתלם ביותר

אנחנו מאמינים שאין סוף לידע ולמיומנויות שאפשר ללמוד על הים ואנחנו גם יודעים שאף פעם לא מאוחר להתחיל, לכן הקמנו לפני יותר מעשרים שנה את בית הספר לשייט של דרך היםהמוסד המקצועי ביותר ללימודי ימאות ושייט בישראל.

קורס הסקיפרים של דרך היםהיחיד בישראל שנלמד בשיטת ISP –  International Skipper Program, מבוסס על תכנית ביןלאומית להכשרת סקיפרים המקנה את כל הידע והמיומנויות הנדרשים למשיט יאכטה כבר בסיום קורס סקיפרים.

אימצנו את שיטת ISP כי חשוב לנו שבסוף תהליך ההכשרה, עם קבלת רשיון המשיט, בוגרי קורס הסקיפרים של דרך הים יחזיקו בידע ובמיומנויות שמאפשרים  ב א מ ת  לצאת ולהפליג. יותר מ20 שנות נסיון לימדו אותנו שהצורך המשמעותי ביותר של מי שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם השייט הוא שעותים ושיש הבדל עצום בין לעבור את המבחן המעשי, לבין לדעת להוציא יאכטה אל הים הפתוח ולחזור בבטחה. לכן אנחנו שמים דגש מיוחד על הפלגות מודרכות שמתבצעות על כלי שייט רבים ושונים זה מזה גם במסגרת קורס הסקיפרים וגם במסגרת ההפלגות המודרכות במועדון השייטים.

לשקט הנפשי של סקיפר מיומן אין מחיר

שיטת ISP מתבססת על תורת הימאות המעשית והתאורטית הנלמדת בבתי הספר לשייט המובילים בעולם והיא קורס הסקיפרים המקיף והיסודי ביותר שניתן ללמוד בארץ. המיומנויות הימיות שנרכשות במסגרת התכנית העיונית מתורגלות על סיפון היאכטה וכמות שעות ההפלגה הכלולות במחיר קורס סקיפרים בשיטת ISP גדולה יותר מזאת שמציע כל בית ספר אחר בישראל.

בנוסף לקבלת רישיון סקיפר בדרגת משיט 30 של משרד התחבורה הישראלי מוסמכים בוגרי קורס סקיפרים  ISP  לארבעה רישיונות שייט ביןלאומיים נוספים, כל זאת ללא תוספת מחיר.

 

חברי מועדון מהשיעור הראשון

תלמידי קורס סקיפרים בשיטת ISP מצטרפים כחברים במועדון השייטים של דרך הים כבר מהשיעור הראשון ומשלבים הפלגות מקצועיות וחוייתיות בנוסף להפלגות הכלולות במחיר הקורס. אצלנו בדרך הים מאמינים שהדבר שאתם הכי צריכים זה נסיון ולכן כוללים את החברות במועדון השייטים כחלק בלתי נפרד ממחיר קורס סקיפרים. החשיפה של חברי המועדון שלנו לעולמות התוכן הימיים מאפשרת לסקיפרים שלנו להמשיך ולהתמקצע גם כחלק משעות הפנאי, להרחיב את המעגלים החברתיים ולחלוק את האהבה לים ולשייט.

המדריכים הטובים בישראל

חברי צוות ההדרכה שלנו הוכשרו, נבחנו והוסמכו על ידי צוות מומחי שייט בינלאומי כדי להעמיד דורות של שייטים מצוינים באמצעות שיטת ISP.

אנחנו מאמינים ששיטת ISP היא הדרך הטובה ביותר ללמוד שייט בישראל, ויודעים שהבוגרים שלנו הם סקיפרים מקצועיים יותר עם יותר ידע, יותר נסיון ויותר בטחון  על המים.

אז מה המחיר של קורס סקיפרים?

מחיר קורס סקיפרים בשיטת ISP:

13,500 שח

אנחנו מזמינים אותך להפלגת הכרות לימודית ולפגישת הכרות כדי להתרשם מבית הספר, מהיאכטות החדישות שעליהן התלמידים שלנו עוברים את ההכשרה המעשית, כדי להכיר את צוות ההדרכה שלנו ואת הפעילויות השונות במסגרת מועדון השייטים של דרך הים. אצלנו בדרך הים מאמינים שאין קיצורי דרך.

אז קדימה, קליק אחד לתאום הפלגת הכרות לימודית ופגישת הכרות!

קורס סקיפרים מחיר דרך הים