ערבי מועדון והפלגות חברים, בואו להכיר אנשים מדהימים

מועדון השייטים הוא קודם כל הזדמנות

להיכרות עם אנשים מדהימים, אנשים מגוונים, אנשים כמוכם המאוחדים סביב האהבה הגדולה לים! זה המקום להכיר פרטנרים להפלגות, במה ל-Networking וקשרי עבודה וסביבה נעימה ומהנה בה נוצרות חברויות אמיתיות.

הפלגות חברים 

הפלגות חברים הכי נעים להפליג עם אנשים שאוהבים את הים כמוך. במועדון השיט של דרך הים קל ופשוט להפליג עם חברי מועדון אחרים, ואפילו אפשר להביא אורחים! אנחנו נפרסם את ההפלגות, וחברי מועדון יכולים להירשם יחד עם האורח/ת שהם מעוניינים להביא. אין כאן ביורוקרטיה או משהו מסובך, פשוט תהיו ספונטניים ובואו להפליג!

ערבי מועדון ומסיבות

המסיבות וערבי המועדון של דרך הים כבר מזמן הפכו לשם דבר… מבחינתנו – כל יום הוא סיבה למסיבה. מסיבות קיץ, יאכטלאידע, אוקטוברפסט – לא יהיה לכם משעמם לרגע. בנוסף, במועדון ישנם המון אירועים משפחתיים דוגמת חודש הנשים, חודש הילדים, קורסי שיט לילדים ועוד. ועוד לא אמרנו מילה על הבר של דרך הים, בו גיא והברמנים מטעינים את הרחבה במוסיקה, פיצות, בירות ועוד….

סדנאות מקצועיות

גם כשאנחנו נשארים על החוף, לא משעמם לרגע. במועדון שלנו תמצאו שלל סדנאות מקצועיות והרצאות בנושאים משתנים בהתאם לעונה: הכנת הסירה לחורף, תכנון הפלגה לפי מזג אוויר, סדנאות מכונה, חציית אוקיינוסים, הפלגות בקווי רוחב גבוהים ועוד עולם ומלואו של סיפורים והרפתקאות.

ערבי מועדון והפלגות חברים, בואו להכיר אנשים מדהימים