דצמבר 2021 – לוח הפעילויות החודשי

חברי המועדון של דרך הים נהנים בכל חודש מסדרה חדשה של סדנאות, הרצאות, הפלגות מודרכות קליניקות מקצועיות ומפגשים חברתיים שנועדו לפתוח אופקים חדשים ולהרחיב את גבולות הידע והניסיון הימי. ההרשמה לפעילויות מתבצעת דרך האפליקציה ופורטל ההזמנות.

חודש נובמבר יוקדשו כולו לנושא הניווט!


מודרכת "ניווט אל המטמון":

משחק ניווט לעבר מטמון סודי להורה וילד!

משחק שיכיל את כל יסודות הניווט החופי, עבודה עם מצפן, סרגל ניווט ותיקון שגיאות המצפן. בפעילות זו גם הגדולים וגם הילדים ייקחו חלק במשימות. במשחק ישתתפו 4 יאכטות עם 4 הורים וילדים על כל יאכטה (כל משתתף יכול להביא ילד אחד).

פורטל הזמנות>

דצמבר 2021 - לוח הפעילויות החודשי

מודרכת ניווט עיונית 

ניווט דיגיטלי הלכה למעשה עם המאסטר תומר אלעד!

במודרכת זו נלמד לתכנן נתיב על מפה דיגיטלית תוך התחשבות במכשולי ניווט , מרחק ביטחון מהחוף והתייחסות למטאורולוגיה. בניית סיפור הניווט והזנה של נתיב עפ"י נקודות.

פורטל הזמנות>

דצמבר 2021 - לוח הפעילויות החודשי


מודרכת ניווט במפרץ חיפה:

מפרץ חיפה מלא בכלי שייט עוגנים, מכשולי דרך אמיתיים ואורות סביב מעכו ועד סטלה מריס יאתגרו אותנו. נצא מרחבת דרך הים חיפה עם 2 יאכטות, נרים מפרשים וננווט ביו אתגרי הניווט במפרץ. קצת וויסקי, יין, מכשולי ניווט והרבה חברים! מומלץ!

פורטל הזמנות>

דצמבר 2021 - לוח הפעילויות החודשימודרכת מפרשנות מתקדמת על ה x president :

גם החודש נמשיך לבצע אימונים מקצועיים על הסירה התחרותית מבית X-Yachts  דנמרק.

הקלילות וחדות התגובה של הX הופכת כל משיכה של מיתר וכל תנועת הגה למהירות.

נעבור על מערכות השליטה השונות של מערך המפרשים המיוחד בספינה: נדייק את השימוש במתיחה ובשחרור של הונטה האחורית,  הטרוולרים, הבומצ’ק, הקנינגם והאינרים

והכי חשוב: נצא לים, נלמד לכוון נכון את המפרשים ולהפליג מהר. ממש מהר!

פורטל הזמנות>

דצמבר 2021 - לוח הפעילויות החודשי


מודרכת שף:

הפלגה עם השף והסקיפר דניאל זך.
דניאל יבוא להפלגה עם דגים טריים, נלמד איך לפלט דגים ונכיר מתכונים להכנת דג נא בסגנון סביצ’ה וטרטר, ונהנה מיין משובח. (הביאו איתכם חיוך, תאבון ו-150 ש”ח עבור תשלום המצרכים).

דצמבר 2021 - לוח הפעילויות החודשי


מודרכת דייג: 

נצא ל-2 הפלגות דייג החודש! אחת תהיה לאור הזריחה והשנייה לאור שקיעה, ביחד עם הדייג המקצועי שלנו- יקיר, שיביא את כל הציוד הנדרש וידאג לכל אחד מכם לחוויית הדייג. בתום ההפלגה תהנו מארוחת הדגים שדגתם! 

דצמבר 2021 - לוח הפעילויות החודשי


 

מודרכת מקצוענות עם דן ברייטל:

דן ברייטל – המדריך הכי ותיק בדרך הים, יעשה לכם הפלגות מצויינות שמיועדות לסקיפרים המעוניינים לשפר את רמת השיט שלהם ולהקפיד על כל פרט ופרט. חלק מההפלגות יעסקו בתמרוני מנוע, וחלקן במפרשנות, ניווט ובטיחות. מקצוענות זה נדבך עיקרי ב-DNA של דרך הים, נשמח לראותכם.

דצמבר 2021 - לוח הפעילויות החודשי