מרץ 2022 – לוח הפעילויות החודשי

חברי המועדון של דרך הים נהנים בכל חודש מסדרה חדשה של סדנאות, הרצאות, הפלגות מודרכות, קליניקות מקצועיות ומפגשים חברתיים שנועדו לפתוח אופקים חדשים, לחזק יכולות קיימות ולהרחיב את גבולות הידע והניסיון הימי.

ההרשמה לפעילויות מתבצעת דרך האפליקציה ופורטל ההזמנות.

 חודש מרץ הוא חודש המסעות ואנחנו מותחים מפרשים ומחממים מנועים לקראת עונת הפלוטילות והצ'ארטרים ברחבי העולם 

מרץ 2022 - לוח הפעילויות החודשי


הכנה לצ'רטר והפלגה עצמאית בחו"ל

הפלגה מודרכת מיוחדת לקראת עונת השייט בחו"ל שתעשה לכם סדר ותחשוף בפניכם את כל רזי ההכנה לצ'רטר. נבין איך להשתמש נכון בדינגי (כולל מקרים ותגובות למצבי קצה שעלולים להתרחש עם דינגי). נלמד גם איך לעבור על צ'ק-ליסט, איך לבצע גישות ירכתיים, לאמן את הצוות שלנו להכין ולזרוק את חבלי הירכתיים ואיך לתכנן את נתיב ההפלגה שלנו ולהתכונן לדרך.

פורטל הזמנות>

מרץ 2022 - לוח הפעילויות החודשי


טעימות יין:

לאחר שנתיים של הפלגות שף מוצלחות מעולות ובעיקר טעימות (שממשיכות כרגיל כמובן) החלטנו לפתוח תוכנית קולינרית חדשה של הפלגות מודרכות ללימוד עולם יין. ההפלגות יצאו לים בהובלת גיל מרגלית שעשה דרך ארוכה מהטרואר של קליפורניה ועד לכרמי ישראל. בהפלגות יעלו על השולחן ארבעה בקבוקים שונים ומשובחים, לצד גבינות ופינוקים אחרים, נטעם יין, נרים מפרשים, ניצור חברויות, נלמד ונכיר טעמים חדשים.

בקיצור, החיים הטובים (:

ההפלגה בתשלום של 100 ש”ח עבור המצרכים.

פורטל הזמנות>

מרץ 2022 - לוח הפעילויות החודשי


הפלגת שף:

הפלגה קולינרית עם השף והסקיפר דניאל זך.
דניאל יעלה לסיפון עם דגים טריים ואנחנו נלמד את אומנות הפילוט, נכיר מתכונים להכנת דג נא בסגנון סביצ’ה וטרטר, ונהנה מיין משובח. (הביאו איתכם חיוך, תאבון ו-150 ש”ח עבור תשלום המצרכים).


הפלגת דייג:

החודש נצא לשתי הפלגות דייג! אחת תהיה לאור הזריחה והשנייה לאור שקיעה. את ההפלגות יוביל הדייג המקצועי שלנו יקיר כהן שיביא את כל הציוד הנדרש וידאג לכל אחד מכם לחוויית דייג ספורטיבית. בתקווה שבסוף ההפלגה נהנה מארוחת דגים!

פורטל הזמנות>

מרץ 2022 - לוח הפעילויות החודשי


ללמוד להפליג מהר יותר על  X President –

אנחנו ממשיכים לקיים אימונים מקצועיים על הסירה התחרותית מבית X-Yachts  דנמרק.

הקלילות וחדות התגובה של ה X הופכת כל משיכה של מיתר וכל תנועת הגה למהירות.

נעבור על מערכות השליטה השונות של מערך המפרשים המיוחד בספינה: נדייק את השימוש במתיחה ובשחרור של הונטה האחורית,  הטרוולרים, הבומצ’ק, הקנינגם והאינרים

והכי חשוב: נצא לים, נלמד לכוון נכון את המפרשים ולהפליג מהר. ממש מהר!

פורטל הזמנות>

מרץ 2022 - לוח הפעילויות החודשי


מודרכת מקצוענות עם דן ברייטל

דן ברייטל – המדריך הותיק ביותר בדרך הים עם סדרת הפלגות מצויינות שמיועדות לסקיפרים המעוניינים לשפר את רמת השיט ולהקפיד על כל פרט ופרט. חלק מההפלגות יעסקו בתמרוני מנוע, חלקן במפרשנות, בניווט ובבטיחות. מקצוענות היא אחת מאבני היסוד ב-DNA של דרך הים, נשמח לראותכם.

מרץ 2022 - לוח הפעילויות החודשי