הפלגות מודרכות ורענונים, התמקצעות, המשך למידה, רכישת ידע וכלים חדשים

הדרך למקצוענות אמיתית לא נגמרת ברישיון משיט. מקצוען אמיתי שומר על כשירות כל הזמן וממשיך ללמוד ולהתמקצע.

מתוך תפיסה זו, בנינו תכניות לימוד מגוונות הכוללות הפלגות רענון, הפלגות מודרכות וקורסים נוספים המיועדים לכל מי שרוצה להשתפר, להתקדם ולהכיר את הים לעומק.

הפלגות רענון

הפלגות המיועדות לכל מי שמעוניין לשפר את היכולות המקצועיות שלו, או מי שלא הפליג הרבה זמן ורוצה לחזור לעניינים. במועדון השייטים של דרך הים מתקיימות פעילויות מודרכות לסקיפרים בנושאי יסוד, המועברות על ידי הצוות המקצועי שלנו. אם התגעגעתם לים – הפלגות הרענון שלנו ללא ספק יחזירו לכם את הרוח למפרשים.

מודרכות

להמשיך ללמוד, להכיר תכנים חדשים מעולם השיט, להתמקצע ולרכוש כלים נוספים. בנינו עבורכם מגוון רחב של קורסים מעשיים בנושאים שונים – כל קורס מעניק למידה מעמיקה בנושא ספציפי, וכיסוי נרחב של היבטים שונים באותו הנושא, על מנת להביא לשיפור אמיתי ברמה המקצועית. מדי חודש מתקיימות מודרכות בנושאים מתקדמים: מודרכות גרירה והיגררות, אדם בים ב-4 שיטות, SINGLE HANDED, ספיניקר, ג׳ניקר ועוד.

לימודים על החוף

גם כשאנחנו נשארים על החוף, לא משעמם לרגע. במועדון שלנו תמצאו שלל סדנאות מקצועיות והרצאות בנושאים משתנים בהתאם לעונה: הכנת הסירה לחורף, תכנון הפלגה לפי מזג אוויר, סדנאות מכונה, חציית אוקיינוסים, הפלגות בקווי רוחב גבוהים ועוד עולם ומלואו של סיפורים והרפתקאות.

הפלגות מודרכות ורענונים, התמקצעות, המשך למידה, רכישת ידע וכלים חדשים