מאי 2021 – לוח הפעילויות החודשי

חברי המועדון של דרך הים נהנים בכל חודש מסדרה חדשה של סדנאות, הרצאות, הפלגות מודרכות קליניקות מקצועיות ומפגשים חברתיים שנועדו לפתוח אופקים חדשים ולהרחיב את גבולות הידע והניסיון הימי. ההרשמה לפעילויות מתבצעת דרך האפליקציה ופורטל ההזמנות.


מודרכת גרירה והגררות

זה לא קל לגרור יאכטה תקולה על יאכטה אחרת. יאכטות שוקלות טונות. למשוך למרינה יאכטה תקולה במשקל 8 טון עם מנוע של 30 כוח סוס דורש מיומנות ביצוע. אנו נעבוד על התהליך עם שתי יאכטות מועדון כשכל צוות יגרור את הסירה האחרת.

מאי 2021 - לוח הפעילויות החודשי

מודרכת אדם בים ב- 4 שיטות

כולנו למדנו למבחן המעשי תרגולת אדם בים. יש עוד שלוש תרגולות שרצינו ללמד אתכם שיוכלו להיות לכם לתועלת כדי לבצע הצלות שונות למצבי אדם בים. אנו מאמינים ששייט חייב לתרגל את עצמו ב- “אדם בים” פעם בשנה כדי להיות בכושר.
מאי 2021 - לוח הפעילויות החודשי


מודרכת מקצוענות עם דן ברייטל

דן ברייטל- המדריך הכי ותיק בדרך הים, יעשה לכם הפלגות מצויינות שמיועדות לסקיפרים המעוניינים לשפר את רמת השיט שלהם ולהקפיד על כל פרט ופרט. חלק מההפלגות יעסקו בתמרוני מנוע, וחלקן במפרשנות, ניווט ובטיחות. מקצוענות זה נדבך עיקרי ב-DNA של דרך הים, נשמח לראותכם.

מאי 2021 - לוח הפעילויות החודשי


מודרכת עליה על שרטון

אימון חשוב מאוד לכל סקיפר. הסיטואציה של הימצאות ספינה ששוקלת 8 טון שעולה על שרטון חול מייצרת תחושה של חוסר אונים. יש מספר דרכים לרדת מהשרטון, עברנו עליהן בתיאוריה והחודש יש לנו הזדמנות לבצע בפועל את תהליך הירידה והשתחררות מהמלכודת שאליה נקלענו. נעלה על שרטון בפועל, נפתח מנור, נמשוך את הספינה מהתורן, נטה את הספינה שלנו ונחזור לים הפתוח.

מאי 2021 - לוח הפעילויות החודשי


כשירות

ממשיכים עם מודרכות הכשירות! לאור אירועי עבר, מצאנו שחובה על כל סקיפר להתאמן על תרגולות חירום כדי להיות בכושר לבצע תרגולי חירום.
נתרגל זריקת עוגן בחירום, שימוש בהגה חירום, תרגול אדם בים, נוהל שריפה, הצפה, נטישה ועוד.
מקצועיות היא תוצר של אימונים ולמידה, לכן אנו מצפים מכל חבר מועדון לצאת לאימון כשירות לפחות פעם בשנה!
מאי 2021 - לוח הפעילויות החודשי


ערב שירי ים ואהבה

חברל’ך אנו מכנסים שוב את הרכב הקסם של חבר המועדון שלנו נועם רותם על הקלידים וחבורת הזמר שלו לשיר איתנו שירי ים ואהבה. שנה אחרי הקורונה, נגיע לערב של שירים, שמיים וכוכבים. מחכים לכם באהבה ברציף


הפלגת דייג ארוכה  

חברים עונת האלבקורים התחילה, האלבקורים שוחים בעומק 100 מטר והדייג שלהם מתחיל עם אור ראשון. החודש, אנו נצא לשתי מודרכות דייג ארוכות החודש, עם צייד האלבקורים- יקיר שיביא להפלגה את כל הציוד הנחוץ. בתום ההפלגה נפלט אלבקורים בטירוף ונשתה לחיי נפטון ובתולות הים האסורות. ההפלגות יצאו בשעה 2:00 לפנות בוקר עד השעה 12:00 בצהריים. ההפלגה תחייב מהמנוי 2 מודרכות.

מאי 2021 - לוח הפעילויות החודשי


מודרכת הפלגת שף

הפלגה עם השף והסקיפר דניאל זך.
דניאל יבוא להפלגה עם דגים טריים, נלמד על פילוט דגים ומתכונים להכנת דג נא בסגנון סביצ’ה וטרטר, ונהנה מיין משובח.
הביאו איתכם חיוך, תיאבון ו-100 ש”ח עבור תשלום המצרכים.

מאי 2021 - לוח הפעילויות החודשי


סדנה למדיטציה ושייט – דני זקס

לעשות אום, לנשום ים,

להזדקף,

לראות כחול,

להפתח,

להרגע,

לאהוב.

הפלגת מדיטציה, סדנה של הפסקה בחיים. מחכים לכם!

מאי 2021 - לוח הפעילויות החודשי