רישיון משיט 30 – קורס סקיפר בשיטת ISP

הים פתוח עד האופק, הרוח מכה במפרשים, השמש מלטפת את הפנים, המלח על העור והריח של החופש… אם כל אלו מדגדגים לך בבטן – המקום שלך איתנו בדרך הים. בואו לממש את אהבתכם לים ולשייט, לצאת לדרך חדשה ולגלות מקומות מסעירים, להכיר אנשים טובים, לרכוש מיומנות לכל החיים וליהנות כל הדרך אל רישיון הסקיפרים שלכם.

נ.ב – לא, אתם ממש לא צריכים לרכוש יאכטה פרטית כדי להוציא רישיון משיט, גם לא כדי לשוט אחרי שתוציאו רשיון – אתם רק צריכים להגיע אלינו. נתראה בים.

שיטת הלימוד הייחודית שלנו

אנחנו מאמינים שימאות ושייט לומדים על יאכטה! שיטת הלימוד הייחודית שלנו מבוססת על תרגולים והמחשה של החומר הנלמד. כדי להיות הסקיפרים הטובים ביותר, צריך לעבור את ההכשרה על סירות הלימוד המקצועיות ביותר, ולכן אנחנו מעמידים לרשות התלמידים שלנו את יאכטות הלימוד המתקדמות ביותר בעולם השייט. כל הספינות שלנו קשורות לרציף שליד כיתות הלימוד וכמעט כל שיעור עיוני שמתחיל בכיתה, מסתיים על הספינה ברציף או בהפלגה. בנוסף, בתכנית הלימודים ישנם שיעורים שלמים המתקיימים בים בהפלגות תרגול. למעשה, מדובר בקורס הסקיפרים הכי רטוב שיכול להיות! במהלך קורס הסקיפרים בשיטת ISP תלמידי דרך הים מוסמכים לרשיון סקיפר ישראלי ול4 רשיונות בינלאומיים נוספים.

למידע נוסף על קורס הסקיפרים בשיטת ISP

חברי מועדון מהרגע הראשון

כחלק מקורס סקיפרים ISP תתקבלו כחברים במועדון השייטים של דרך הים שבו תהנו מחוויה מקצועית עשירה ועמוקה יותר, מפעילות חברתית ימית ומעוד המון הזדמנויות להפליג ולצבור שעות ים. כחברי מועדון תוכלו להצטרף להפלגות חברים, הפלגות לימודיות, הפלגות ניווט לילה ועוד. מעבר לרישיון עצמו, תצאו ממסלול המועדון מצוידים בארגז כלים, אופי ושפה של אנשי ים אמיתיים – כשאתם כבר חלק מהמשפחה החמה שלנו.

וכשתקבלו את רישיון המשיט בסיומו של קורס הסקיפרים, תוכלו לצאת לים ולהפליג על סירות המועדון שלנו כסקיפרים עצמאיים.

רישיון משיט 30  - קורס סקיפר בשיטת ISP

שעור לדוגמה