סקיפר IYT – רישיון משיט בין לאומי בשבוע

קורס משיטי יאכטות IYT מורכב משבוע הפלגה חלומי בקפריסין שבמהלכו נפליג עם מדריך מקצועי ונתרגל את כל המיומנויות הדרושות לסקיפר. נגיע לעיירות ציוריות, נקפוץ לשחות במפרצים קסומים ומדי ערב נקנח בארוחה משובחת, לאחר הארוחה נחליף חוויות מהיום שעבר על כוסית אוזו או יין מקומי ונתכנן את יום ההפלגה הבא.

במהלך ההפלגה המשתתפים צוברים ידע מעשי רב, תוך ליווי אישי וצמוד של צוות המדריכים המקצועי.  מתרגלים חומרים תאורטיים ומעשיים מכל חטיבות הלימוד של הקורס: מפרשנות, עגינות, קשרים, תמרוני מנוע, ניווט וקריאת מפות, הפעלת דינגי, הפעלת GPS, מקרים ותגובות, מזג אויר סוער, אדם בים ועוד.

ההסמכה: רישיון משיט Bareboat בינלאומי, המוכר מטעם איגוד IYT העולמי.

המסלול: IYT הוא איגוד להכשרה ימית (International Yacht Training) הפועל תחת תקן MCA המחמיר בעולם. אנו מוסמכים ע״י ה-IYT ומורשים מטעמו להכשיר משיטים עד לרמת ההכשרה הגבוהה ביותר, המיועדת להסמכת ימאים מקצוענים. המסלול – כולל מבחני ההסמכה – מהווה את הבסיס להכשרתו של כל משיט הרואה עצמו כימאי בינלאומי. ניתן לעבור את הקורס בארץ או בשבוע מרוכז בחו״ל.

נושאי הקורס: ימאות יאכטות, ניווט חופי, מטאורולוגיה, גאות ושפל, עקרונות בתמרון מנוע, מקרים ותגובות, מצבי חירום, הפלגה ברוחות השונות וחוקי הדרך בים.

עלות הקורס: 8,400 ש”ח.

שני חלומות בשבוע אחד: חופשה על יאכטה וקורס סקיפרים

סקיפר IYT  -  רישיון משיט בין לאומי בשבוע

 

דרישות כניסה: גיל 18 ו-200 מייל מתועדים.

להורדת דף מידע על הקורס >>

לתאום הפלגת הכרות -לחצו כאן