קורס סקיפרים - ללמוד לשוט ולהוציא רשיון סקיפר בדרך הים

אצלנו לוקחים את הים בשיא הרצינות כי אנחנו יודעים שבים אין קיצורי דרך. בדרך הים מלמדים מדריכי הימאות והשייט הטובים ביותר - כולם אנשי ים ומדריכים ותיקים ומנוסים. מתאמנים על יאכטות לימוד מהחדישות בעולם, המתוחזקות ברמה גבוהה ללא פשרות. חומרי הלימוד מקיפים ומעמיקים במיוחד ותקני ההסמכה הבינלאומיים שאנחנו עומדים בהם נחשבים למחמירים ביותר. כל זאת - כדי שביום שבו תרימו עוגן ותיקחו את ההגה לידיים, החוויה תהייה מושלמת.

קורסי הסקיפרים שלנו

שחררו את חבלי הדמיון שלכם

וצאו איתנו להרפתקאה על הים במגוון יעדים קרובים ורחוקים בעולם

היאכטות שלנו

דניאל וסבא שמשון

Avantura 23.5

קטמנדו

קורס סקיפרים מסלול לימודי

נאווה

היאכטות שלנו
דודי סימון - מדריך במועדון השייט של דרך הים

דודי סימון, מנכ"ל ובעלים

בוגר האקדמיה הימית אינקהוזן הולנד, מדריך MOY 200, STCW, ניווט חופי ומעשי. "הקמנו את דרך הים מתוך אהבה גדולה לים, מתוך שליחות לעשות את בי"ס לשייט הטוב ביותר במדינת ישראל. היכולת לגעת באנשים ולגרום להם להתאהב בים היא זכות גדולה". "אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים"

יוסי סוקולוב - מדריך במועדון השייט של דרך הים

יוסי סוקולוב, מייסד

למדתי לשוט בהולנד על ספינה דו תרנית עם 11 מפרשים. לאחר שנתיים של שיט על ספינות הולנדיות מסורתיות למדתי באקדמיה הימית אינקהוזן שבהולנד. בהמשך עשיתי רישיון ישראלי, רישיון שייט של מדריך ב ASA ורישיון שייט MOY 200 TON. אני מאמין ששייט הוא חופש ולכן המוטו שלי שכשיוצאים לשוט לא עושים תוכנית, שטים עם הרוח ובהתאם למצב הרוח.

יוסלה דרור

יוסלה דרור, מדריך

עובד בדרך הים משנת 2009, הפליג על אופטימיסטים כילד. אחרי הצבא התחיל להדריך חתירה ומפרשיות.בילה את ירח הדבש שלו כסקיפר בדליברי בקריביים.

הצוות שלנו