קורס סקיפרים מחיר

מחיר קורס סקיפרים – ככה תבחרו את בי”ס לשייט המקצועי והמשתלם ביותר!

קורס סקיפרים מחיר
רישיון סקיפר

מה המחיר לקורס סקיפרים?

מחיר קורס סקיפרים מתחיל ב 13,500 ש”ח לקורס IYT BB שמתקיים בישראל, ויכול להגיע עד 25,000 ש”ח לקורס פרטי. ראשית יש להבין מה המסלול שמתאים לך.

מהם מסלולי הלימוד השונים בדרך הים?

במסלול IYT תוכלו להתחיל בקורס BB להתקדם לקורס IYT COASTAL ואף להמיר אותו לרישיון סקיפרים ישראלי, בהליך פשוט יחסית ! קורסי IYT מתקיימים או בשבוע הפלגה מרוכז ביוון, או בתיאום אישי בהרצליה. במסלול לרישיון ישראלי תוכלו ללמוד במסלול לימוד דיגטלי המאפשר לימוד מרחוק (E-Learning), ובו תלמדו את החומר העיוני, לבד בזמנכם החופשי, במקום שנוח לכם, תוכלו לבוא לשיעורי הכנה למבחן, שיעורי מרתון לדרך הים וכמובן החלק המעשי מתקיים בים. קורס סקיפרים במסלול לימודי לרישיון משיט 30 מטעם משרד התחבורה, מתקיים בהרצליה, בכיתות הלימוד שלנו ומועבר ע”י מדריכי השייט הטובים במדינת ישראל. הלימוד בדרך הים משלב היתנסויות מעשיות לאורך כל הקורס והתאמה אישית ללוח הזמנים העסוק שלכם. לרציניים שבינכם הרוצים למקסם את החוויה מומלץ לשלב במהלך הלימוד לרישיון, חברות במועדון שתאפשר לכם, לשלב במהלך הקורס הפלגות רבות, לצבור ניסיון מעשי ולהיות חברים במועדון השייטים שלנו כבר למן הרגע הראשון! ניתן לשלב את כל אחת מהאופציות הנ”ל עם קורס מעשי live onboard, הייחודי לדרך הים!

אז איך בוחרים?

מומלץ לבוא לפגישת ייעוץ, עם יועצת למידה, שתוכל להתאים לך את המסלול המתאים, כמובן שניתן לשלב מסלולים שונים (Mix & Match), דוגמת קורס דיגטלי וחברות מועדון או קורס כיתתי ולימוד עצמי

איך בוחרים בי”ס? כולם נחמדים, לכולם יש מדריכים מעולים, יאכטות, כיתות לימוד, מאוד מבלבל.

ותק וניסיון הן של בי”ס והן של המדריכים הוא קריטי, מגוון הקורסים והאופציות גודל הצוות המנהלי שמלווה אותך לאורך הלימוד, הכשרת המדריכים, כמות היאכטות וגילן, איכות חומרי הלימוד, הספרים והמדיה הדיגיטלית.

קורס סקיפרים מחיר
רישיון סקיפר

מה יתרונות הלימוד בדרך הים?

מקצועיות ! החל בצוות ההדרכה הטוב ביותר במדינת ישראל (מתוך 14 מדריכי שייט בעולם המוסמכים ללמד את דרגת הרישוי הגבוהה בעולם, 6 מלמדים בדרך הים), דרך הים הוא בי”ס היחיד המחזיק מרכז הדרכה עיוני ומעשי, האחראים על פיתוח חומר לימוד והכשרת צוות ההדרכה, כל מדריך בדרך הים עובר אחת ל 6 חודשים מבחן הדרכה, בים ובכיתה. דרך הים הוא בי”ס לשייט היחיד בישראל שברשותו 3 יאכטות לימוד זהות שניבנו במיוחד למטרה זו! בדרך הים אפליקציית לימוד ייחודית המאפשרת לימוד מרחוק, וכן מעקב על התקדמות כל תלמיד ותלמיד. דרך הים ממוקמת במקום היפה ביותר במרינה הרצליה ומאפשרת לתלמיד מגוון רחב של דרכי המשך ופעילויות כבר במהלך הלימודים מפלוטילות והפלגות בכל העולם, דרך חברות במועדון ועד להרפתקאות בקווי רוחב גבוהים

אז קדימה בוא לתאם הפלגת היכרות ופגישת ייעוץ!