מערך ההדרכה של דרך הים

מערך ההדרכה שלנו כולל אנשי מקצוע, מדריכים, אמצעי הדרכה דיגיטליים, מאגר ידע עצום ונסיון בלימוד שייט שנצברו במשך למעלה מ20 שנות פעילות.

חברי צוות פיתוח ההדרכה בהובלת תומר אלעד, אחראים לניהול ועדכון שוטף של התכנים התיאורטיים בכל אחד מקורסים שאפשר ללמוד בדרך הים. כל המדריכים שלנו עוברים לאורך השנה השתלמויות, סדנאות, רענונים ומבחנים שנועדו לוודא שהידע והנסיון עוברים הלאה, אל התלמידים שלנו. מערכי השיעור והתכנים נבדקים באופן קבוע ומפוקחים על ידי מומחי שייט בינלאומיים כדי שנוכל לעמוד בסטנדרטים המחמירים של לימודי השייט בעולם.

לחצו כאן כדי להכיר את הצוות שלנו

לרשות חברי המועדון והתלמידים של ״דרך הים״ עומד צי היאכטות האיכותי והמתקדם בישראל: 12 יאכטות חדישות, מאובזרות ומותאמות באופן מושלם, אשר נבחרו בקפידה ומתוחזקות בסטנדרט הגבוה ביותר.

רוצים לראות את היאכטות שלנו?

כיתות הלימוד ממוקמות מטרים ספורים מהיאכטות ומאובזרות בשלל אמצעי המחשה: דגמים שונים של כלי שייט, מנועים, אמצעי ניווט ואמצעי חרום והצלה – הכל על מנת לחבר בין הלימודים התיאורטיים לבין ההתנסות המעשית, בין הכיתה לבין הים.

 

אפליקציה ופורטל ללימוד ותרגול מכל מקום

עזרי הלמידה הדיגיטליים של דרך הים נועדו לאפשר לתלמידים שלנו לתרגל את חומרי הלימוד, לצפות בשיעורים ולהתכונן למבחנים גם מחוץ ליאכטות ולכיתות. אפליקציית דרך הים מכילה מערכי שיעור שלמים, מבחנים לתרגול ומאגרי שאלות מלאים ממבחנים אמיתיים של גורמי הסמכות השייט בישראל ובעולם. פורטל התכנים הלימודי מכיל לומדות, מצגות ושיעורים מצולמים מכל חטיבות התוכן של הקורסים השונים ובאמצעותו ניתן לחזור על התכנים המעשיים והעיוניים בין שיעור לשיעור, לתרגל את החומרים ולהתכונן לבחינות.

מערך ההדרכה של דרך הים

המדריך השלם לשייט

אנשי צוות פיתוח ההדרכה של דרך הים עומדים מאחורי פרויקט התרגום של הספר המדריך השלם לשיט מאת סטיב סלייט. זהו מדריך מקיף ומקצועי שמכסה בשפה בהירה ונגישה את עולם הימאות והשייט על סוגיו השונים – מסירות מפרש קטנות ועד יאכטות תחרותיות. המדריך השלם לשייט הוא מאגר הידע הכתוב העשיר ביותר הקיים בתחום הימאות והשייט בשפה העברית ואף אושר רשמית כספר לימודי שיט על ידי משרד החינוך.