קורס סקיפרים מחיר

קורס סקיפרים במחיר המשתלם ביותר

להיות סקיפר זה לדעת איך להשיט יאכטה. לצאת אל הים הפתוח, לנשום את האויר הנקי, לנווט, להרים מפרש, להטיל עוגן ולזהות את הבהוב המגדלור בנמל הבית. להיות סקיפר זה להיות חבר במועדון שייטים – לבלות עם אנשים טובים כמוך על הים או על הרציף עם בירה קרה וסיפורים, לצאת יחד להרפתקאות ולחזור עם עוד סיפורים וזכרונות. להיות סקיפר זה לצאת לחופשה על יאכטה גם מעבר לים, לגלות מקומות חדשים ולהנות מהדרך.

אנחנו מאמינים שאין סוף לידע שאפשר ללמוד על הים וממנו. אנחנו גם יודעים שאף פעם לא מאוחר להתחיל – לכן הקמנו לפני יותר מעשרים וחמש שנה את בית הספר לשייט של דרך הים – המוסד המקצועי ביותר ללימודי ימאות ושייט בישראל. קורס הסקיפרים של דרך הים – היחיד בישראל שנלמד בשיטת ISP –  International Skipper Program  מבוסס על תכנית בין-לאומית להכשרת סקיפרים המקנה את כל הידע והמיומנויות הנדרשים למשיט יאכטה.

להפליג במועדון מהשיעור הראשון

מועדון הסקיפרים של דרך הים הוא המועדון היחיד בישראל שמציע מסלול לימודים לרשיון משיט 30 הכלול במחיר החברות במועדון. לרשות החברים שלנו עומדות 14 יאכטות המתוחזקות בקפידה, סירה מהירה ו3 יאכטות קטמרן והם יוצאים לים כל יום, כל השנה וללא הגבלות על כמות ההפלגות. לצד ההנאה מהשייט ללא הגבלות אנחנו מציעים לחברי המועדון מגוון רחב של הפלגות מודרכות והפלגות לייף סטייל. גם ההשתתפות בהפלגות אלו היא ללא הגבלה וללא עלות נוספת.

תלמידי הקורס בדרך הים מצטרפים כחברים במועדון כבר מהשיעור הראשון כחלק ממחיר קורס סקיפרים ומתחילים להנות מהדרך במקביל ללימודים. כמו כל חברי המועדון שלנו גם תלמידי קורס הסקיפרים נהנים משפע הפלגות אימון-מקצועי מודרכות לחיזוק מיומנויות ימיות ולמידה של כלים ואמצעים חדשים ומהפלגות חוויתיות: הפלגות מחקר לגילוי דולפינים ויונקים ימיים, הפלגות דייג, טעימות יין על הקטמרן, מסעות ימיים בלילות ירח מלא, הפלגות קולינריות עם שף ועוד. כל זאת בנוסף להפלגות יעודיות לתלמידים המשולבות בתכנית הלימודים וכלולות במחיר קורס סקיפרים. לצד מגוון ההפלגות המועדון מציע בכל חודש גם הרצאות, סדנאות וארועים חברתיים שנועדו להעשיר ולהעמיק את הידע בעולם התוכן הימי וליצור קשרים חברתיים במסגרת קהילת דרך הים.

אצלנו בדרך הים מאמינים שהצורך העיקרי של סקיפר בתחילת הדרך הוא ניסיון ולכן אנחנו כוללים את החברות במועדון השייטים כחלק בלתי נפרד ממחיר קורס סקיפרים. החשיפה של חברי המועדון שלנו לעולמות התוכן הימיים ולהפלגות המודרכות מאפשרת להמשיך ולהתמקצע גם כחלק משעות הפנאי, להרחיב את המעגלים החברתיים ולחלוק את האהבה לים ולשייט עם חברים ותיקים, משפחה וחברים חדשים.

קורס סקיפרים מחיר

לשקט הנפשי של סקיפר מיומן אין מחיר

שיטת ISP מתבססת על תורת הימאות המעשית והתאורטית הנלמדת בבתי הספר לשייט המובילים בעולם והיא קורס הסקיפרים המקיף והיסודי ביותר שניתן ללמוד בארץ. המיומנויות הימיות שנרכשות במסגרת התכנית העיונית מתורגלות על סיפון היאכטה וכמות שעות ההפלגה הכלולות במחיר קורס סקיפרים בשיטת ISP גדולה יותר מזאת שמציע כל בית ספר אחר בישראל. בנוסף לקבלת רישיון סקיפר בדרגת משיט 30 של משרד התחבורה הישראלי מוסמכים בוגרי קורס סקיפרים ISP  לארבעה רישיונות שייט בין-לאומיים נוספים, כל זאת ללא תוספת מחיר.

בסוף תהליך הלימודים, עם קבלת רשיון המשיט, בוגרי קורס הסקיפרים של דרך הים מחזיקים בידע במיומנויות ובנסיון שמאפשרים  ב א מ ת  לצאת ולהפליג. אנחנו יודעים שהצורך המשמעותי ביותר של מי שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם השייט הוא שעות-ים ושיש הבדל עצום בין לעבור את המבחן המעשי, לבין לדעת להוציא יאכטה אל הים הפתוח ולחזור בבטחה. לכן אנחנו שמים דגש מיוחד על הפלגות מודרכות הכלולות במחיר קורס סקיפרים שמתבצעות על כלי שייט רבים ושונים זה מזה גם במסגרת הקורס וגם במסגרת ההפלגות המודרכות במועדון השייטים.

להצטרפות לקורס סקיפרים במועדון דרך הים

המדריכים הטובים בישראל

חברי צוות ההדרכה שלנו נבחרו בפינצטה ומגיעים מרקעים ימיים והדרכתיים שונים – מחיל הים, צופי ים, מסגרות של חינוך ימי ומועדוני שייט תחרותי. כל אחד ואחת מהם מציע ידע ועומק על הים ועולם השייט ואינטליגנציה רגשית המאפשרת ליצור קשר מקצועי ואישי, להעביר את חומרי הלימוד ולהכין את תלמידי קורס הסקיפרים באופן מרתק ומהנה.

אנחנו גאים בעובדה שהמדריכים בדרך הים הם היחידים בישראל שהוכשרו, נבחנו והוסמכו על ידי צוות מומחי שייט בינלאומי כחלק מהמחויבות שלנו להעמיד דורות של שייטים מצוינים. בזכות צוות ההדרכה שלנו הלימודים במסגרת החברות במועדון הסקיפרים היא הדרך הטובה ביותר ללמוד שייט בישראל, ויודעים שהבוגרים שלנו הם סקיפרים מקצועיים יותר עם יותר ידע, יותר נסיון ויותר בטחון על המים.

קורס סקיפרים מחיר

השוואת מחיר קורס סקיפרים

קורס סקיפרים לרשיון משיט 30 של משרד התחבורה מחייב מעבר של 4 בחינות עיוניות ובחינה מעשית אחת בשייט (טסט) שמתקיימת במהלך יום שלם. אם תערכו השוואת מחירי קורס  סקיפרים תמצאו דרכים שונות להכין תלמידי הקורס לבחינות. קורס סקיפרים דיגיטלי, קורס פרונטלי, קורס מזורז, מוזל ועוד המצאות שיווקיות. חפשו בגוגל רשיון סקיפר מחיר ותמצאו את כל מי שמתחרה על הכיס שלכם. אנחנו מאמינים שאפשר אחרת – שתהליך הלמידה צריך להיות מהנה מהרגע הראשון ושקורס סקיפרים חייב לאפשר להפליג ולצבור נסיון.

מחיר קורס סקיפרים בדרך הים כולל גם את ההכנה המעמיקה לכל הבחינות באופן פרונטלי בכיתה (שעתיים וחצי, פעם בשבוע), בפורטל הלימודים הדיגיטלי, בספרים ובעזרי הלימוד ובקשר אישי עם מדריך השייט שלך. אבל זה לא הכל – בנוסף כולל מחיר קורס סקיפרים בדרך הים חברות במועדון הסקיפרים, הסמכה והפלגות סולו עוד לפני קבלת הרשיון על קטמרן הלימוד שלנו, הפלגות חברתיות והשתתפות בהפלגות מודרכות לרכישת מיומנויות שייט דרך הידיים ותוך כדי הנאה מהדרך. המטרה היא ליצור מעטפת של ידע, שעות ים וחוויות גם למי שמגיע ללא כל נסיון מוקדם.

אנחנו ממליצים לערוך השוואת מחיר קורס סקיפרים בין בתי הספר השונים ולבדוק מה הערך המוסף שמציע כל בית ספר, בדגש על כמות ואיכות הנסיון המעשי, על איכות ההדרכה ועל מידת ההנאה והחוויות לאורך הקורס.

 

אז כמה עולה קורס סקיפרים?

מחיר קורס סקיפרים במועדון דרך הים הוא 1000 ש"ח בחודש, ממש כמו כל חבר אחר במועדון. החברות במועדון היא לשנה שלמה ועם קבלת הרשיון בוגרי הקורס ממשיכים להפליג ללא הגבלה על היאכטות שלנו, להנות מהסדנאות, ההפלגות המקצועיות, הפלגות ההנאה והארועים החברתיים ללא תוספת מחיר. משך הלימודים הוא כ8 חודשים אם מגיעים לשיעור אחד בשבוע וניתן לקצר אותו אם מגיעים ליותר שיעורים.

אנחנו מזמינים אותך לפגישת הכרות כדי להתרשם מבית הספר ומהיאכטות החדישות שעליהן לומדים וכדי להכיר את צוות ההדרכה ואת הפעילויות השונות במסגרת מועדון השייטים של  דרך הים.

בים אין קיצורי דרך.

הגיע הזמן לצאת לדרך! השאר/י פרטים לתאום שיחה ולברור התאמתך