קורס סקיפרים – רישיון משיט 30

קורס סקיפרים לרשיון משיט 30 במועדון השייט דרך הים

הים פתוח עד האופק, הרוח מכה במפרשים, השמש מלטפת את הפנים, המלח על העור והריח של החופש… אם כל אלו מדגדגים לך בבטן – המקום שלך איתנו בדרך הים. בואו לממש את אהבתכם לים ולשייט, לצאת לדרך חדשה ולגלות מקומות מסעירים, להכיר אנשים טובים, לרכוש מיומנות לכל החיים וליהנות כל הדרך אל רישיון הסקיפרים שלכם.

נ.ב – לא, ממש לא צריך לרכוש יאכטה פרטית כדי להוציא רישיון משיט, גם לא כדי לשוט אחרי שתוציאו רשיון – אתם רק צריכים להגיע אלינו. 

שיטת הלימוד הייחודית שלנו

אנחנו מאמינים שימאות ושייט לומדים על יאכטה ויודעים שהרוב המוחלט של הלקוחות שלנו מגיע כדי להתחבר לשייט ולהנות מהים בדרכים חדשות. שיטת הלימוד הייחודית שלנו לרשיון משיט 30 מבוססת על תרגולים והמחשה של החומר הנלמד באמצעות הפלגות, סדנאות, הרצאות ועוד. כל היאכטות שלנו קשורות לרציף שליד כיתות הלימוד ושיעור שמתחיל בכיתה יכול להסתיים על הספינה ברציף או בהפלגה. תכנית הלימודים כוללת הסמכה על קטמרן קטנה שמאפשרת לתלמידים שלנו לצאת להפליג עם משפחה וחברים הרבה לפני קבלת הרשיון. כמות שעות הים והנסיון המעשי בהפלגות על כלי שייט שונים הם מפתח ללמידה איכותית. 

כדי להיות הסקיפרים הטובים ביותר צריך לעבור את ההכשרה על סירות הלימוד המקצועיות ביותר, ולכן אנחנו מעמידים לרשות התלמידים שלנו את יאכטות הלימוד המתקדמות ביותר בעולם השייט.  במהלך קורס הסקיפרים לרשיון משיט 30 בשיטת ISP תלמידי דרך הים מוסמכים לרשיון סקיפר ישראלי ול4 רשיונות בינלאומיים נוספים.

למידע נוסף על קורס הסקיפרים בשיטת ISP

חברי מועדון מהרגע הראשון

קורס סקיפרים לרשיון משיט 30 בדרך הים מתחיל בכניסה למועדון השייט. כחברי המועדון תוכלו ללמוד לקראת המבחנים בדרך לרשיון ובמקביל להנות מהפלגות מודרכות, מסדנאות מקצועיות, מהרצאות ומארועים םחברתיים ללא הגבלה וללא תוספת תשלום – בדיוק כמו שאר חברי המועדון שלנו. אנחנו יודעים שהצורך העיקרי של סקיפר הוא הזדמנויות להפליג ולצבור שעות ים. כחברי מועדון תוכלו להצטרף ללא תוספת תשלום להפלגות חברים, הפלגות לימודיות, הפלגות דייג, קולינריה, יוגה ועוד. מעבר לרישיון עצמו, תצאו ממסלול המועדון מצוידים בארגז כלים, אופי ושפה של אנשי ים אמיתיים – כשאתם כבר חלק מהמשפחה החמה שלנו.

וכשתקבלו את רישיון המשיט בסיומו של קורס הסקיפרים, תוכלו להמשיך לממש את החברות שלכם במועדון ולהפליג על סירות המועדון שלנו כסקיפרים עצמאיים.

קורס סקיפרים - רישיון משיט 30

שעור לדוגמה